MÖBLER / Bord / Spelbord 10287526
nr 1028 7526
Spelbord
England, 1700-tal, 3 skivor, längd: 81 cm, djup: 39 cm, höjd: 79 cm
Kondition: slitage
måndag 28 mars 2016
kl 20:54:21